Vai vaksācija ļoti sāp?

  • Katrai sievietei sāpju slieksnis ir dažāds. Viena var paciest vaksāciju bez problēmām, bet citai atkal tās būs lielas sāpes. Parasti tieši pirmā vaksācija var būt sāpīgākā, jo matiņi ir loti cieti, saknītes stingras un nerausies tik viegli ārā. Ja regulāri matiņi tiks vaksēti, tad arī nākošās reizes būs ne tik  sāpīgas. Bet nu, protams, vaksācija nebūs no tām patīkamākajām procedūrām.

Gribētu veikt bikini vaksāciju, bet jūtos neveikli. Ko man darīt?

  • Vaskācijas salonā nevajadzētu kautrēties, meistarei tas ir darbs, galvenais ir rezultāts un pie visa pieies profesionāli.

Vai varu novaksēt kājas un bikini vienā reizē?

  • Protams, tas kopā parasti aizņem no 1h – 1,5h. Sievietes visbiežāk arī izvēlas veikt kāju un bikini vaksāciju.

Kāda ir atšķirība starp “bikini maliņas” un “dziļais (pilnais) bikini”?

  • Bikini maliņas – visu lieko likvidē ap biksīšu zonu, aptuveni plaukstas platumā no cirkšņa, tā lai var brīvi uzvilkt, piemēram, peldkostīmu.
  • Dziļais jeb pilnais bikini –likvidē visu bikini zonas apmatojumu, gan kaunuma lūpas, gan dibena daļu.

Vai iespējams veikt vaksāciju grūtniecības laikā?

  • Grūtniecības ir dažādas! Iesakām konsultēties ar ārstu, ja ir aizdomas, ka nav ieteicams Jūsu gadījumā!
    Ja iepriekš regulāri tika veikta vaksācija un nesagādāja ļoti lielas sāpes, tad var veikt! ⁣

    Bieži vien mēs saņemam jautājumus par to, ka grib veikt vaksāciju, kad jau ir 8./9. mēnesī un iepriekš nekad nav veikta vaksācija, bet vairs nevar aizsniegties ar skuvekli – tad tomēr gan neiesakām!
    ⁣⁣
    Iesakam, veicot dziļo bikini vaksāciju, pabrīdināt meistaru par grūtniecību, un tad sākt ar bikini maliņām un skatīties cik ļoti sāp vai turpināt ņemt visu nost vai tomēr lūpu daļu atstāt – jo tā parasti ir vissāpīgākā daļa! ⁣
    Ar kājām tas pats – sākt pa mazākiem gabaliņiem! ⁣
    Meistars pastāstīs kā vislabāk būs jāpagriežas, lai visur tiktu klāt – jo uz vēdera jau ātri vien nevar vairs gulēt!⁣

    Ļoti jāskatās pēc sajūtām!⁣

    Kad vienai vaksācija nesagādā nekādas sāpes, citai tas var izraisīt ļoti lielu diskomfortu – tad labāk neriskēt! ⁣

Kāda tehnika tiek izmantota vaksācijā?

  • Vasku klāj matiņu augšanas virzienā, bet norauj pretēji augšanas virzienā. Bikini zonai un padusēm izmanto cieto vasku, kuru uzklāj mazākos gabaliņos un pats sacietē uz ādas, bet kājām un rokām izmanto sķidro vasku, kuru uzklājot lielākos laukumos, tiek noņemts ar speciālo vaksācijas papīru.
  • Beigās katrai zonai meistare izmantos pinceti, lai izrautu vaska neizrautos matiņus.
  • Katrai klientei izmanto vienreizlietojamos materiālus ( špātelīte, vatītes, salvetes), pincete pirms un pēc katras klientes tiek dezinfizēta.

Vai procedūras laikā tiks lietota atsāpinoša procedūra?

  • Nekādi speciāli līdzekļi netiks izmantoti, bet sākumā meistare attīrīs ādu ar līdzekli, kura sastāvā ir nomierinošs komponents.

Cik ilgā laikā pāriet apsārtums?

  • Bikini zonas apsārtums un jutīgums pāriet aptuveni diennakts laikā. Tieši uzreiz pēc kāju vaksācijas uz ādas ir mazi, sārti punktiņi, tie pāries tuvāko stundu laikā. Padušu, roku un virslūpas apsārtums mazināsies aptuveni pusstundas laikā.
    Galvenais ievērot, ko nedrīkst darīt pēc vaksācijas, lai neradītu lielāku kairinājumu  – 1) apmeklēt baseinu, saunu;2) vannoties, mazgāties karstā dušā; 3) sauļoties un apmeklēt solāriju;4) veikt jebkuras nodarbes, kas saistītas ar pastiprinātu svīšanu (apmeklēt sporta zāli); 5) aktīvi berzēt ādu, kā arī nevajadzētu vilkt izteikti apspīlētu un sintētisku veļu, bet izvēlēties kokvilnas biksītes.

Vai tas ir normāli, ka parādas asins pilieni uz vaksētās vietas?

  • Jā, bet par to nav jāuztraucas. Izteiktāk tas ir tieši pēc pirmās vaksācijas, kad tiek izrauti cietie matiņi ar saknītēm.

Vai mēness fāzes ietekmē liekā apmatojuma augšanu?

  •   Iespējams! Grūti novērtēt, jo visbiežāk klientes izvēlas sekot matiņu ataugšanas garumam, ne mēness fāzei. Bet
    Bet  tādā gadījumā ja veic Mēness pilnbriedā, nevēlamais apmatojums var ataugs ātrāk, tāpēc atbrīvošanos no tā vislabāk ieplānot pirmajās trīs jauna Mēness dienās vai dilstoša Mēness fāzē.

Cik ilgs laiks paies līdz ataugs matiņi?

  • Tas ir ļoti individuāli, katrai matiņi ir dažāzi, bet vidēji pēc vaksācijas paiet 2 nedēļas, kad viss ir gluds, bet pēc divām nedēļām sāk jau parādīties matiņi. Tad vēl jānogaida kādas 2-3 nedēļas ( lai matiņi būtu vismaz 3 – 4 mm atauguši), lai varētu atkal nākt uz vaksāciju. Parasti jāapmeklē vaksācija reizi 4-6 nedēļās.
  • Kāpēc  nepieciešams nedaudz  ilgāks laiks  līdz matiņu ataugšanai – jo matiņi neataug vienmērīgi. Parasti viņi nāk divās kārtās, kad liekas, ka ir jau gana ataudzis, tad var redzēt, ka zem ādas ir melni punktiņi, kur tikai  matiņš nāks . Lai nebūtu tā, ka tikko bijusi vaksācija un pēc nedēļas jau ataudzis dēļ otrās kārtas, kuri vēl nebija iznākuši.

Kāpēc matiņi ieaug?

  • āda aizsargājoties pret vaska un epilatora “uzbrukumiem” izveido tik biezu aizsargslāni, ka matiņi nevar izlauzties ārā un spirālveidā aug uz iekšu, tādejādi veidojot iekaisumu un pumpiņu.
  • Diemžēl pumpiņu ir praktiski neiespējami likvidēt, ja vien nav izņemts ieaugušais mats. Kad iekaisums pāriet, var gadīties, ka pumpiņa  pārvēršas par zilganu pleķi, kas paliek uz ilgu laiku jau kā rēta un pigmentācija.

Kā risināt problēmu?

Var lietot speciālu emulsiju, kas mīkstina un mitrina ādu, un lietojot katru dienu, āda tiek it kā irdināta un matiņi vieglāk izlaužas tai cauri.

  • Vēl palīdzētu ādas skrubēšana ne biežāk kā reizi nedēļā + intensīva mitrināšana. Vienīgi skrubi nedrīkst lietot uz iekaisušām pumpiņām!
  • Vasarā pumpu un ieaugušo matu problēmas nav tik izteiktas, jo staigājam bez zeķubiksēm un  līdz ar to uz ādu nav tik lielas berzes.
  • Starp citu, matu ieaugšana var būt iedzimta problēma. Citām sievietēm var būt izteiktāka tendence uz to, tāpēc nekādi kosmētiskie līdzekļi var nepalīdzēt, bet regulāra ādas mitrināšana gan.

Veselības problēmu gadījumos.

  • Ja ir- ļaundabīgs audzējs, dažādas ādas saslimšanas, cukura diabēts, nepietiekama asinscirkulācija, lūzumi vai sastiepumi, tad noteikti ņem vērā, ka šādos gadījumos, vaksācija nav ieteicama, šaubu gadījumā, lūdzu, konsultēties ar ārstu.
  • Ja ir izteikta vēnu varikoze, ja ir asins izplūdumi, pietūkums, ja matiņš aug uz dzimumzīmītes, tad uz attiecīgās zonas vaksāciju veikt nedrīkst.
  • Lūdzu pirms vaksācijas informēt, ja ir kāda no augstāk norādītajām veselības problēmām, arī tad, ja iepriekš bijušas kādas alerģiskas ķermeņa reakcijas pret vasku vai ādas kopšanas līdzekļiem.
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com