Mandeļskābes procedūra

Procedūra piemērota gan sievietēm, gan vīriešiem. Var veikt visiem ādas tipiem, jebkurā gadalaikā. Produkts paredzēts novecojušas ādas atjaunošanai bez apsārtuma vai apdeguma, kā arī to drīkst izmantot ādai ar akne, iekaisušai ādai un ādai ar pigmenta plankumiem. Inovatīvs produkts ar plaša spektra funkcijām, satur vielas ar revitalizējošu, mitrinošu, bioaizsargājošu un antioksidantu iedarbību.

Procedūras secība:

Sejas attīrīšana, pīlings, mandeļskābes uzklāšana, masāža, maska, krēms ādai ap acīm un sejai.

Procedūras rezultāts:
Mandeļu pīlings izlīdzina sīkās krunciņas, balina pigmenta plankumus. Āda kļūst elastīga un stingra. Mandeļskābe ir lielisks līdzeklis pret komedoniem, jo mīkstina ārējo ragveida ādas kārtu un to atgrūž, attīrot to. Vēl arī mandeļskābe ir pieskaitāma tauku aromātiskajām skābēm, tieši tāpēc mandeļu pīlings veic mitrinošu iedarbību

Cena:
25 eiro (75min)

Sejas mehāniskā tīrīšana

Dziļo mehānisko tīrīšanu veic ar rokām, atbrīvojot aizsprostotās poras un attīrot sejas ādu no melnajiem punktiem un mazajām zemādas pumpiņām.

Procedūras secība:
Sejas attīrīšana, pīlings, poru atveroša želeja, mehāniskā tīrīšana, maska, krēms ādai ap acīm un sejai.

Procedūras rezultāts:
Dziļi attīrīta āda, mitrināta, komforta un svaiguma sajūta. Āda tiek atbrīvota no aizsprostotām porām, melnajiem punktiņiem un sīkajām pinnēm.

Cena:
25 eiro (90min)

Ekspress sejas procedūra

Procedūra, kas piesātina ādu ar barības vielām, āda tiek mitrināta, palīdz sausai ādai atgūt maigumu, elastību un komfortu.

Procedūras secība:
Sejas ādas attīrīšana, pīlings, sejas masāža, maska, krēms acu zonai un sejai.

Procedūras rezultāts:
Nomierinošs un relaksējošs efekts, uzlabo audu asins apgādi, paātrina kapilāro asinsriti, padara ādu maigāku un elastīgāku.

Powered by themekiller.com