Reģistrēties

 

 

 

Ausu caurduršana  aizņems vien pāris minūtes, tas ir gandrīzs nesāpīgs un drošs process. Piedāvājam vienas vai abu ausu ļipiņu caurduršanu.

Ārstnieciskie auskari ir izgatavoti no medicīniskā tērauda – hipoalerģiska materiāla.

Abu ausu ļipiņu caurduršana –15 eiro (auskari iekļauti cenā)

Vienas ļipiņas caurduršana – 10 eiro

Ja lēmums par ausu caurduršanu pieņemts, var doties uz procedūru. Kosmētiķe uzsver, ka šajā dienā bērnam jābūt labā omā un jābūt labi pagulējušam.

Kā notiek ausu caurduršana?

1. Kosmētiķis iepazīstas ar klientu un izstāsta par procedūras norisi;

2. Klients izvēlas auskarus no šaujamo auskaru  klāsta;

3. Kosmētiķe uzvelk cimdus, dezinficē rokas un tad dezinficē auss ļipiņu;

4. Ar īpašu ādas flomāsteri abās ausīs atzīmē punktiņus, kur tiks caurdurts;

5. Ievieto sterilos, ķirurģiskā metāla auskarus pistolē un iešauj pa vienam auskariņam katrā ausī. 

6. Izstāsta par kopšanu mājās. 

Kā kopt caurdurtas ausis?

  • Pirmās 3 dienas nevajadzētu mazgāt matus, bet aptuveni mēnesi pēc ausu caurduršanas nevajadzētu apmeklēt baseinu un pirti.
  • Rokām vienmēr jābūt tīrām, kad veicam tīrīšanu.
  • Neizņemot auskarus, 2-3 reizes dienā tīrīt no abām auss pusēm caurumiņus ar vates kociņu, kas apliets ar kliņģerītes tinktūru! To jāveic vismaz pirmo mēnesi, kā arī ar tīrām rokām auskaru mazliet pagrozīt.
  • Kad pagājušas 4 nedēļas un nav nekādu sūdzību, tad parasti caurumiņš ir sadzijis un izšautos auskarus var mainīt pret citiem vai atstāt ausīs arī uz ilgāku laiku (ļoti iesakām bērniem nelikt bižutērijas auskarus).
  • Ir jāseko līdzi tam, lai bērns neaiztiktu auskariņus, jo rokas ne vienmēr ir sterilas un jāpaseko līdzi arī tam, lai auskariņi neķertos aiz apģērba un bērna matiem.
  • Ja parādās kādi izdalījumi, tad apstrādāt ap caurumiņiem no abām pusēm ar spirta salveti  – 2 reizes dienā.
  • Jautājumu gadījumos, droši zvaniet – tel.28853657

No cik gadiem likt auskarus bērnam?

 

Kādā vecumā durt ausīs caurumiņus?

Vislabāk ausis caurdurt vecumā, kad bērns apzinās, kas  tiks darīts. Katram bērnam apzinīgums gan iestājas savā vecumā, bet tas varētu būt no 3 gadu vecuma. Jāraugās, lai caurumiņš labi sadzīst, lai tas netiktu aiztikts ar rokām.

Bieži mainīt auskarus nav labi

Bērniem bieža auskaru maiņa nav īpaši ieteicama. Pēc ausu caurduršanas jāapbruņojas ar pacietību – iešautie auskariņi jānesā vismaz mēnesi, lai caurumiņš patiešām sadzītu un netiktu lieki traumēts. Ir jau saprotams, ka mazās princeses vai princīši auskriņus vēlas mainīt bieži, bet vecākiem būtu jāapzinās sekas, kas var iestāties, ja to dara pārāk bieži. Katra auskara kājiņa ir citādāka – viena resnāka, cita tievāka, tādēļ caurumiņš, kas vēl nav sadzijis, tiek traumēts. Ja pēc ausu caurduršanas ausīs novērojams kāds sacietējums, jāpieliek spirta komprese, taču strutu gadījumā, vai arī, ja rodas kāds bumbulis, jādodas pie speciālista.

Bižutērijai – NĒ

Bērniem auskarus vēlams izvēlēties no dabīgajiem materiāliem – zelta vai sudraba, vai arī kosmetologu kabinetos nopērkamus ausakriņus, kas apstrādāti ar medicīnisku titānu, kas neizraisa nekādas alerģijas. Bižutēriju, lai gan tā tagad nopērkama skaista un interesanta, tomēr vajadzētu atturēties likt bērna ausīs, jo īpaši tad, ja austiņas vēl nav sadzijušas. Bižutērijas izstrādājumi iekaisuma procesu var pastiprināt.

Nākotnē, lai izvairītos no iespējamām traumām un caurumiņu izstaipīšanās,  izvēloties auskariņus meitai, neizvēlēties tādus auskarus, kuri karājas, tādus, kuros ir smagi akmentiņi, un arī tādus, kuri paši ir liela izmēra.

Reģistrēties