Reģistrēties

Pie mums ir ieradies aparāts “orķestris”!

Overline (Itālija) élite Resolution Total Body Pro!

Šī iekārta nodrošina samazinošu, nostiprinošu, tonizējošu, modelējošu un drenējošu darbību, pateicoties zema līmeņa lāzera (LLLT) lipolītiski stimulējošajai darbībai, kas palīdz tieši, mērķtiecīgi un neinvazīvi uz šūnu membrānu, veicinot tauku apmaiņu un atbrīvošanos no tām.

Iekārta piedāvā sinerģisku kombināciju, kas vienā procedūrā ļauj apvienot vairākās enerģijas:

 

ENDOMASĀŽA+ RADIOFREKVENCE +HROMOFREKVENCE + ZEMAS INTENSITĀTES LĀZERS

 

 1. Endodermālā masāža: ķermeņa korekcijas procedūra, kurā ar vakuuma rullīšu palīdzību tiek veikta mehāniska iedarbība uz ādu, zemādas tauku audiem un limfu.
 2.  Radiofrekvence: uzlabo audu elastību, mikrocirkulāciju ādā, palielina aktīvo sastāvdaļu absorbciju
 3. Hromo frekvence: līdzsvaro, iedarbojas uz ādas vispārējo stāvokli, tonizē un stimulē imūnsistēmu
 4. Zemas intensitātes Lipo Laser (LLLT): virspusējā foto stimulēšana, tauku šķelšana.

ULTRASKAŅAS KAVITĀCIJA + ELEKTROPORĀCIJA /ELEKTROLIPOLĪZE + HROMOFREKVENCE + ZEMAS INTENSITĀTES LĀZERS

 1. Ultraskaņa (1 MHz): samazina tauku nogulsnes ķermenī, ar termisku, ķīmisku un mehānisku iedarbību, palielinot un stimulējot mikrocirkulāciju
 2. Elektroporācija: aktīvo sastāvdaļu dziļa penetrācija,
 3.  Elektrolipolīze: lipolītiskais efekts, noteikta viļņu forma un frekvence, kas stimulē taukaudu sadalīšanos procesus.
 4.  Hromofrekvence: līdzsvaro, iedarbojas uz ādas vispārējo stāvokli, tonizē un stimulē imūnsistēmu.
 5. Zemas intensitātes Lipo Laser: virspusēja foto stimulācija, tai ir lipolītiski stimulējoša iedarbība.

Procedūras rezultāts:

 • Veicina taukaudu sašķelšanu un izvadīšanu no organisma
 • Liekā svara un celulīta ārstēšana
 • Ādas tonusa un elastības atjaunošana
 • Ķermeņa modelēšana, skulpturēšana
 • Uzlabojas mikrocirkulācija
 • Harmonizējas šūnu darbība​
 • Audu atjaunojoša iedarbība
 • Apjoma samazināšana

Vislabāko rezultātu var sasniegt izejot procedūru kursu – sākot ar vismaz 4 līdz 10 reizēm.
Starp procedūrām 7-14 dienu intervāls.

Procedūru dienā pastiprināti lietot ūdeni!

+ kopā ar sabalansētu uzturu un sportu – vislabākie rezultāti!

Tikai nesportot tai pašā dienā pēc procedūras.

Nedrīkst veikt, ja ir:

 • Kardiostimulatora vai lieli metāla protēžu esamība
 • Nopietnas neiroloģiskās slimības (epilepsija utt.)
 • Onkoloģiskas slimības (arī izārstētas)
 • Grūtniecība
 • Sirds patoloģijas
 • Ādas slimības
 • Varikozas vēnas
 • Pataloģisku audu jaunveidojumi
 • Asinsspiediena novirzes
 • Menstruāciju laikā
 • Laktācijas periods

Radioviļņu jeb radiofrekvences terapija (RF)

Radioviļņu terapija ir neinvazīva saudzējoša metode ādas kvalitātes atjaunošanai, kurā izmanto bipolāru vai multipolāro radiofrekvenču enerģijas, lai veiktu virspusēju vai dziļu noturīgu ādas atjaunošanos.

Procedūras īpaši ieteicamas pacientiem ar ļenganu roku un kāju ādu.

BIPOLĀRĀ Radiofrekvence ķermenim izteikti samazina celulīta izraisītās nepilnības un uzlabo ādas tonusu un turgoru.

MULTIPOLĀRĀ Radiofrekvence ķermenim palīdz mazināt liekās tauku nogulsnes, kā arī celulīta izraisītas nepilnības un uzlabot ādas tonusu.

 

ENDODERMĀLĀ masāža jeb vakuuma masāža ir mūsdienīga un nesāpīga ķermeņa korekcijas procedūra, kurā ar vakuuma rullīšu palīdzību tiek veikta mehāniska iedarbība uz ādu, zemādas tauku šūnaudiem un limfu. Manipulā, ar kuras palīdzību tiek veikta masāža, veidojas sašķidrinātā gaisa zona, kuras rezultātā rodas ādas krunka, kas tiek maigi izmīcīta ar kustīgajiem rullīšiem. Šādi tiek veikta efektīva tauku masas samazināšana ar vakuuma un limfodrenāžas palīdzību, uzlabojot asinsriti un vielmaiņas procesus ādā.

! Endodermālā masāža ir viena no visefektīvākajām metodēm ķermeņa formas modelēšanai, celulīta novēršanai un limfodrenāžas procedūrām.

ULTRASKAŅAS KAVITĀCIJA ir nesāpīga, komfortabla un efektīga. Tā ļauj modelēt figūru, likvidējot liekās tauku nogulsnes bez ķirurģiskas iejaukšanās. Jau pēc pirmās procedūras var redzēt labus rezultātus: ķermeņa masas un apjoma samazināšanās līdz 1-3 cm (atkarībā no tauku slāņa biezuma), ar tālāku efekta palielināšanos.

Tā ir alternatīva liposakcijai, jo ultraskaņas procesa laikā sašķeltās tauku šūnas neatjaunojas, savukārt no tauku šūnām izkļuvušie tauki, pa asinsrites un limfātisko sistēmu, izvadās no organisma.

Ultraskaņas kavitācija darbojas ar mērķi samazināt tauku uzkrājumus lokālās ķermeņa problēmvietu zonās. Tā uzlabo arī ādas izskatu, un skulpturē konkrētu ķermeņa zonu formu.

ELEKTROPORĀCIJA – ar tās palīdzību tiek dziļi ievadītas vielas ar augstu molekulāro masu pilnīgi nesāpīgi un neinvazīvi. Ierīces elektriskie lauki iedarbojas gan uz ādas porām, kuras izplešas, veicinot lielāku caurlaidību, gan uz vielas molekulām, kuras tiek nogādātas dziļajos dermas slāņos, iedarbojoties tieši uz šūnām.

ELEKTROLIPOLĪZE ir mikrostrāvas terapija, lai sašķeltu taukaudus, aktivizē fermenta lipāzi un tajā pašā laikā pastiprina limfas cirkulāciju, tādējādi daudz ātrāk no organisma izvadot vielmaiņas gala produktus. Šīs procedūras laikā ir jūtama viegla “skudriņu skraidīšana”.

RADIOFREKVENCE jeb RADIOVIĻŅU TERAPIJA ir neinvzīva saudzējoša metode ādas kvalitatīvai atjaunošanai, kurā izmanto bipolāru vai multipolāro radiofrekvenču enerģijas, lai veiktu virspusēju vai dziļu noturīgu ādas atjaunošanos.

 • Temperatūras paaugstināšana dziļajos ādas slāņos padara kolagēnu saturošos audus blīvākus un līdz ar to arī stiprākus. Ādas slāņi tiek uzsildīti ne vairāk kā līdz 40-43°С. Pus gada laikā pēc procedūras pastiprināti veidojas jauns kolagēns un nostiprinās derma, radot ilgnoturīgu estētisku rezultātu – no jaunajām kolagēna šķiedrām veidojas zemādas karkass, kas nostiepj ādu no iekšienes, nodrošinot liftinga un atjauninošu efektu.

 

HROMOFREKVENCE – ar gaismu tiek līdzsvarota disharmonija ādas šūnās, labvēlīgi iedarbojas uz ādas vispārējo stāvokli, tonizē un stimulē imūnsistēmu, kā arī lieliski līdzsvaro cilvēka vispārējo emocionālo stāvokli.

ZEMAS INTENSITĀTES LĀZERA gaismas iedarbība uz šūnām, aktivizē noteiktus pašdziedinošus procesus jeb fotobioloģisko efektu šūnās. Tai ir lipolītiski stimulējoša iedarbība, audu atjaunojoša, kā arī uzlabo mikrocirkulāciju (asinsapgādi) un trofiku.

 

Reģistrēties

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com