Reģistrēties

Ausu caurduršana  aizņems vien pāris minūtes, tas ir gandrīz nesāpīgs un drošs process. Piedāvājam vienas vai abu ausu ļipiņu caurduršanu.

Ārstnieciskie auskari ir izgatavoti no medicīniskā tērauda – hipoalerģiska materiāla.

Abu ausu ļipiņu caurduršana –20 eiro (auskari iekļauti cenā)

Vienas ļipiņas caurduršana – 15 eiro (otru auskaru dosim līdzi)

KĀ NOTIEK AUSU CAURDURŠANA?

 1. Kosmētiķis iepazīstas ar klientu un izstāsta par procedūras norisi.
  Klients izvēlas auskarus no auskaruklāsta.
  3. Kosmētiķe uzvelk cimdus, dezinficē rokas un tad dezinficē auss ļipiņu.
  4. Ar īpašu ādas flomāsteri abās ausīs atzīmē punktiņus, kur tiks caurdurts.
  5. Ievieto sterilos, ķirurģiskā metāla auskarus pistolē un iešauj pa vienam auskariņam katrā ausī. 
  6. Izstāsta par kopšanu mājās.

  KĀ KOPT CAURDURTAS AUSIS?
 • Pirmās 3 dienas nevajadzētu mazgāt matus, bet aptuveni mēnesi pēc ausu caurduršanas nevajadzētu apmeklēt baseinu un pirti.
 • Rokām vienmēr jābūt tīrām, kad veicam tīrīšanu.
 • Neizņemot auskarus, 2-3 reizes dienā tīrīt no abām auss pusēm caurumiņus ar vates kociņu, kas apliets ar kliņģerītes tinktūru! To jāveic vismaz pirmo mēnesi, kā arī ar tīrām rokām auskaru mazliet pagrozīt.
 • Kad pagājušas 4 nedēļas un nav nekādu sūdzību, tad parasti caurumiņš ir sadzijis un izšautos auskarus var mainīt pret citiem vai atstāt ausīs arī uz ilgāku laiku (ļoti iesakām bērniem nelikt bižutērijas auskarus).
 • Ir jāseko līdzi tam, lai bērns neaiztiktu auskariņus, jo rokas ne vienmēr ir sterilas un jāpaseko līdzi arī tam, lai auskari neķertos aiz apģērba un bērna matiem.
 • Ja parādās kādi izdalījumi, tad apstrādāt ap caurumiņiem no abām pusēm ar spirta salveti  – 2 reizes dienā.
 • Jautājumu gadījumos, droši zvaniet – tel.28853657

KĀDĀ VECUMĀ DURT AUSĪS CAURUMIŅUS?

Vislabāk ausis caurdurt vecumā, kad bērns apzinās, kas  tiks darīts. Katram bērnam apzinīgums gan iestājas savā vecumā, bet tas varētu būt no 3 gadu vecuma. Ļoti iesakām ierasties uz procedūru tad, kad bērns ir labi izgulējies un labā omā. 
Arī liels faktors veiksmīgai abu ausu ļipiņu caurduršanai – bērnam pašam jāgrib caurumiņus – auskariņus! 

BIEŽI MAINĪT AUSKARUS NAV LABI

Bērniem bieža auskaru maiņa nav īpaši ieteicama. Pēc ausu caurduršanas jāapbruņojas ar pacietību – izšautie auskariņi jānēsā vismaz mēnesi (vēlams pat ilgāk, jo dzīšanas process ilgst pat līdz 3 mēnešiem), lai caurumiņš patiešām sadzītu un netiktu lieki traumēts. Ir jau saprotams, ka mazās princeses vai princīši auskriņus vēlas mainīt bieži, bet vecākiem būtu jāapzinās sekas, kas var iestāties, ja to dara pārāk bieži. Katra auskara kājiņa ir citādāka – viena resnāka, cita tievāka, tādēļ caurumiņš, kas vēl nav sadzijis, tiek traumēts. Ja pēc ausu caurduršanas ausīs novērojams kāds sacietējums, bumbulis un izdalās strutas – jādodas pie speciālista.

BIŽUTĒRIJAI – NĒ

Bērniem auskarus vēlams izvēlēties no materiāliem kā zelts vai sudrabs, vai arī turpināt lietot tos pašus izšautos auskariņus. Noteikti tādus,  kas vismazāk var izraisīt alerģijas. Bižutēriju, lai gan tā tagad nopērkama skaista un interesanta, tomēr vajadzētu atturēties likt bērna ausīs, jo īpaši tad, ja austiņas vēl nav sadzijušas.
Bižutērijas izstrādājumi iekaisuma procesu var pastiprināt.

Nākotnē, lai izvairītos no iespējamām traumām un caurumiņu izstaipīšanās  – neizvēlēties liela izmēra auskarus, karājošus un ar smagiem akmeņiem.

Reģistrēties

 

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com